https://www.darabanth.com/hu/267-Gyorsarveres/267.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~25/Dr-Kogutowicz-Karoly-szerk-Atlasz-A-Vilagtortenelem-Tanitasahoz-42-fo-es-27-mellekt~II1338918
1338918
12792
267
Maps
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
LeÃrás:
Dr. Kogutowicz Károly (szerk.) Atlasz A Világtörténelem TanÃtásához. / 42-fÅ‘ és 27 melléktérkép / Magyar Földrajzi Intézet R.-T., Budapest, 1913 / 15x23 cm/ Egészvászon/ Közepes: A kötése sérült, szakadt, kopottas és foltos, tollal ceruzával firkált. A könyvben ceruzával belefirkáltak.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m