Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 114

Ezüst, triciklis nyakkendőcsipesz,  Ag., nettó: 10,9gr., 6cm/ Silver tie clip, Ag, net. 10,9gr, 6cm
19048.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst nyaklánc, Ag., nettó:4,9gr., jelzett,  46cm / Silver necklace, Ag, net. 4,9gr, marked, 46 cm
19049.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst, delfines gyűrű,  Ag., nettó: 5gr., jelzett,  méret:65/ Silver dolphin ring, Ag, net.. 5gr, marked, size: 65
19050.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Aranyozott ezüst karlánc,  Ag., nettó: 3,2gr., jelzett,  20cm/ Gold-plated silver bracelet, Ag, net:.3.2 g, marked, 20cm
19051.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Arany(Au) 14K medál, jelzett, nettó: 1,6 g
19052.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
9

Ezüst karlánc, Ag., nettó: 10gr., jelzett, 23cm / Silver bracelet, Ag, net.. 10gr, marked, 23 cm
19053.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst "szalamander"mintás karlánc, Ag., nettó: 5gr., jelzett, 14,5cm / Silver "salamander" patterned bracelet, Ag, net.. 5gr, marked, 14.5 cm
19054.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst  "S" mintás gyűrű, Ag., nettó:3,2gr., jelzett, méret:48/ Silver "S" pattern ring, Ag, net:.. 3.2 g, marked, size: 48
19055.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst "anker"mintás nyaklánc, Ag., nettó:11,1gr., jelzett, 50cm / Silver  necklace, net, Ag: 11,1 g, marked, 50cm
19056.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst rózsa mintás nyaklánc, Ag., nettó:10,9gr., jelzett, 41,5cm / Silver  necklace, net, Ag: 10,9 g, marked, 41,5cm
19057.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst  nyaklánc, Ag., nettó:17,7gr., jelzett, 52cm / Silver  necklace, net, Ag: 17,7 g, marked,52cm
19058.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst "kígyó" nyaklánc, Ag., nettó:5,5gr., jelzett, 42,5cm / Silver  necklace, net, Ag: 5,5 g, marked,42,5cm
19059.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft