https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 114

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Különféle ezüst (Ag.) villák, kanalak, jelzett, mesterjeggyel, néhányon monogrammal, összesen:11db, h:11-18 cm, nettó:474 g
1
19108.

Különféle ezüst (Ag.) villák, kanalak, jelzett, mesterjeggyel, néhányon monogrammal, összesen:11db, h:11-18 cm, nettó:474 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
EUR
,
150,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) kanál (3 db), jelzett, mesterjeggyel, h:22 cm, nettó:252 g
1
19109.

Ezüst (Ag.) kanál (3 db), jelzett, mesterjeggyel, h:22 cm, nettó:252 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst cukorcsipesz, Ag., nettó: 39,4gr, jelzett, 15cm /Silver sugar tongs, Ag, net. 39,4gr, markned, 15cm
1
19110.

Ezüst cukorcsipesz, Ag., nettó: 39,4gr, jelzett, 15cm /Silver sugar tongs, Ag, net. 39,4gr, markned, 15cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) gyertyatartó, replika, súlyozott, jelzett, m: 17 cm, bruttó 360 g
1
19111.

Ezüst (Ag.) gyertyatartó, replika, súlyozott, jelzett, m: 17 cm, bruttó 360 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
2
 
2 db állványos fényképezőgépet formázó ezüst (Ag.) asztali dísz, jelzettek, m: 8 ill. 6,5 cm, nettó 42,2 g
1
19112.

2 db állványos fényképezőgépet formázó ezüst (Ag.) asztali dísz, jelzettek, m: 8 ill. 6,5 cm, nettó 42,2 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
EUR
,
20,31
USD
Ajánlatok száma:
18
 
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel  Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm
1
19113.

Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz