Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1322840
19108
267
48000
Jewellery
Különféle ezüst (Ag.) villák, kanalak, jelzett, mesterjeggyel, néhányon monogrammal, összesen:11db, h:11-18 cm, nettó:474 g 1339372
19109
267
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) kanál (3 db), jelzett, mesterjeggyel, h:22 cm, nettó:252 g 1297013
19110
267
Jewellery
Ezüst cukorcsipesz, Ag., nettó: 39,4gr, jelzett, 15cm /Silver sugar tongs, Ag, net. 39,4gr, markned, 15cm 1339613
19111
267
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyertyatartó, replika, súlyozott, jelzett, m: 17 cm, bruttó 360 g 1339569
19112
267
6500
Jewellery
2 db állványos fényképezőgépet formázó ezüst (Ag.) asztali dísz, jelzettek, m: 8 ill. 6,5 cm, nettó 42,2 g 986907
19113
267
30000
Jewellery
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft