Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 14

Valló Árpád: A méhtenyésztés vezérfonala.  Budapest, 1914. Pallas. 188 p. Korabeli amatőr vászonkötésben
13525.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

N. Madarász Aladár: A chrysanthemum termesztése. Bp., 1929, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó. Kissé kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13526.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Áldor Tibor- Pelle Józsefné: Diéta a vendéglátóiparban, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, Budapest, 1960, papírkötés védőborítóban, 276 oldal. Állapot: Közepes. A borítója foltos, szakadt, a kötése sérült, de maga a könyv jó állapotban van.
13527.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Urbányi Jenő: Gyümölcsfák betegségei. Bp., 1935, A Növényvédelem és Kertészet kiadása (Növényvédelem és kertészet könyvtára 1.) Kiadói papírkötésben.
13528.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Mohácsy Mátyás: A házikert gyümölcsöse. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói papír kötésben.
13529.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

2 szárnyasokkal kapcsolatos könyv / 2 books about poultry: Landwirtschaftliche Geflügelzucht + Geflügelkrankheiten. Leipzig, 1922. Hachmeister.
13530.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Kakuk Tibor - Dr. Schmidt János: Takarmányozástan. Bp., 1988, Mezőgazdasági. Kiadói műbőrkötésben.
13531.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13532.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Rejtő Mátyás - Frankfurter Imre: Az eredményes angóranyúltenyésztés feltételei. Bácsalmás, 1941. Szerzői. Illusztrációkkal 48p.
13533.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Varró Aladár Béla: Arc- és testápolás gyógynövényekkel. Új gyógymódok és receptek. Bp., 1938, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Kicsit kopott, foltos papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13534.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Husz Béla: A beteg növény és gyógyítása. Bp., 1941, KMENy. VIII+343 p. 33  táblával  66 szövegképpel. Kiadói félvászonkötésben, illusztrált papír védőborítóval.
13535.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Petrányi Ferenc: Virág-és díszkertészet. Bp., é.n., Athenaeum. 357 p. Kiadó kopottas, foltos papírkötésben. Ritka.
13536.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft