A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938. Pallas. 351 p. 16 t. (színes.) (Írták: Galamb Sándor, Gárdonyi Albert, Herczeg Ferenc, Hóman Bálint.. .) Gazdag képanyaggal. Kiadói, kopottas, kissé sérült, aranyozott bőrkötésben.