Az Érdekes Újság Dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk. Kabos Ede. I. köt. Bp., 1913, Légrády. Kiadói, gerincén hosszanti irányban sérült, aranyozott selyemkötésben, arany élmetszéssel. Benne Ady Endre, Krúdy Gyula, Móricz Zsigmond, stb művei.