Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 218

Ezüst (Ag.) fűszertartó párban szintetikus kővel, jelzett, m:8 cm (2×) nettó:104 g (együtt a kettő)
19190.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
13

Ezüst kézi gyertyatartó, Ag., nettó: 60gr., jelzett, 5x10cm/Silver Candlestick, Ag, net. 60gr, marked, 5x10cm
19191.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

Ezüst fedeles cukortartó, Ag., nettó: 119,7gr., jelzett, 9x7cm/ Silver sugar bowl with lid, Ag, net. 119,7gr, marked, 9x7cm
19192.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Ezüst tejszínes kiöntő, Ag., nettó: 85gr., jelzett, m:7cm/Silver milk jug, Ag, net.. 85gr, marked, m: 7 cm
19193.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

Ezüst (Ag.) merőkanál, monogrammal,jelzett,  h:22 cm, nettó:102 g
19194.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst(Ag) evőeszközök, 3 db, jelzettek, h: 14-15 cm, nettó: 66,4 g
19195.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19196.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

19197.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Nubia márkájú 14  K arany karóra. 14 K arany szíjjal, jelkett. Az óra quartz szerkezetű, üvegen sérüléssel.. Br 62,2 g / Nubia 14K gold wristwatch with gold bracelet  gr: 62,2 g
19198.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
875,00

18 K arany nyaklánc, kapcsos szerkezettel. Jelzett. 43 cm Nettó 34,2 g / 18 C gold necklace 43cm  net: 34,2 g
19199.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
687,50

14 K arany karkötő áttört fazon, kapcsos szerkezettel. Jelzett. Nettó 32 g / 14 C gold bracelet  net: 32 g
19200.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

19201.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft