Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 218

Ezüst fonott karlánc, Ag., 12,5gr., jelzett,20cm /Silver braided bracelet, Ag., 12,5gr., marked, 20cm
19178.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst "verlauf" kettős szemű nyaklánc, Ag., nettó:19,2gr., jelzett, 45,5cm/ Silver "verlauf 'double-eyed necklace, Ag, net. 19,2gr, marked, 45,5cm
19179.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Ezüst  anker nyaklánc, Ag., nettó:6gr., jelzett, 40cm/ Silver necklace, Ag, net. 6gr, marked, 40cm
19180.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst "S" nyaklánc, Ag., nettó: 19,4gr, jelzett, 50,5cm / Silver "S" necklace, Ag, net. 19,4gr, marked, 50,5cm
19181.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Ezüst pancer karlánc, Ag., nettó:38,5gr., jelzett, 51cm/ Silver bracelet, Ag, net.38,5gr, marked,51 cm
19182.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst anker karlánc, Ag., nettó:11,9gr., jelzett, 19cm/ Silver bracelet, Ag, net. 11,9gr, marked, 19 cm
19183.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst "dupla pancer" karlánc, Ag., nettó:11,9gr., jelzett, 19cm/ Silver bracelet, Ag, net. 11,9gr, marked, 19 cm
19184.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst anker nyaklánc, Ag., nettó: 13,4gr, jelzett, 71,5cm / Silver necklace, Ag, net. 13,4gr, marked, 71,5cm
19185.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst(Ag)nyelű kés és villa, jelzett, br: 78 g
19186.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

19187.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag.) cigaretta tárca, "Adóellenőrök hajókirándulásának egyetlen nyereménye 1948" felirattal, belül aranyozott, mesterjeggyel, jelzett, nettó: 223 g, 14×7,5 cm, nem zár
19188.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Díszes, monogramos ezüst (Ag.) púdertartó, tükör nélkül, jelzett, d: 6 cm, bruttó 40,6 g
19189.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft