Bársony István: Magyar Földön. Természet és vadászat.
Olgyay Ferencz képeivel. Első kiadás. Budapest, é.n. Athenaeum. 1 díszcímlap, 154 p. 12 t. Kiadói, festett és aranyozott egészvászon kötésben. A kötet elázott, a borítótáblák megvetemedtek és elszíneződtek, néhány lapon barna foltok keletkeztek, illetve hullámossá váltak. Ettől függetlenül a beltartalom jó állapotú, ép és hiánytalan.