Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 22

Valló Árpád: A méhtenyésztés vezérfonala.  Budapest, 1914. Pallas. 188 p. Korabeli amatőr vászonkötésben
13793.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Negyedik, átdolgozott kiadás. Bp., 1958, Mezőgazdasági. 258 p. Kiadói félvászonkötésben.
13794.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13795.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

13796.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13797.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kardos Árpád: Szobakertészet. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben.
13798.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

13799.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Claus József: Az őszibarack és termesztése. Bp., 1959, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
13800.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13801.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Schrikker Sándor faiskolájának árjegyzéke. Alsótekerespuszta, 1941. Szerzői kiadás. 131 p. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban.
13802.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bánffyhunyadi Hunyadi Erzsébet: A jó házi konyha. Így kell főzni!! Ötödik átdolgozott és bővített kiadás. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötésben, egyébként jó állapotban.
13803.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

13804.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft