1947. év hatályos jogszabályai. Szerk.: Bacsó Ferenc et al. 2. köt. Bp... https://www.darabanth.com/hu/264-Gyorsarveres/264.0/Konyvek/Konyvek-Jog~29/1947-ev-hatalyos-jogszabalyai-Szerk-Bacso-Ferenc-et-al-2-kot-Bp-1948-Grill-Karoly-K~II1301423
1301423
13569
264
Books: Law
Leírás: 1947. év hatályos jogszabályai. Szerk.: Bacsó Ferenc et al. 2. köt. Bp., 1948, Grill Károly. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, jó állapotban.
: ttg