Nyomtatványok

Tételek száma: 308

1903 Czibakházai Motor-Malom Részvénytársaság könyvecskéje, értéke 20 korona, 16x10cm Kissé megviselt
13146.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1905 A Budapesti Villamos Városi Vasut Részvény-Társaság hivatalnokai és alkalmazottai számára alapított nyugdíjintézet alapszabályai, pp.:24, 23x15cm
13147.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1905 Budapesti HÉV Rt. menetrendje a Budapest-Dunaharaszti-Ráckeve; Budapest-Kerepes, valamint Budapest-Szentendre vonalakon közlekedő személyvonatokon. Érvényes 1905 május 1-től.
13148.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1907 Huszadik század. Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle. Szerk.:Jászi Oszkár. 8. évf. XV. kötet. jan-jun. Bp., Deutsch Zsigmond és Tsa, pp.:579, félvászon kötésben.
13149.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13150.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

13151.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1909 Festett nappali c. kiállítás katalógusa kb 60 oldal, sok reklámmal
13152.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1910 Simon István: Bugyi Sándor debreceni tajigás viselt dógaji a háborúba. Csepütelegráncson leatta:  Ű,  itt meg lehallgatózta Kiss Sándor nyomdászmesterember hejjbe. Tizenhatodik dörrentís. Debreczen, é.n. Székely Imre. 122-28 p. Kiadói sérült papírborítóban, kisebb sérülésekkel.
13153.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1910-1940 6 db reklám levelezőlap, reklámkártya
13154.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1910 Monte Carlo Kaszinó Roulette játékszabályai, Roulette de Monte -Carlo  Régle du Jeu, nyomtatvány, szép állapotban, 9x14cm
13155.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1910 A Karetyl műlovas testvérek reklámlapja
13156.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13157.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft