Nyomtatványok

Tételek száma: 308

cca 1890 5 db részben színes, címereket ábrázoló nyomat, fametszet / Coat of arms etchings
13122.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1890 J. Pohlig Aktiengesellschaft Cöln, cégismertető brosúra számos képpel, illusztrációval, megviselt vászonkötésben. /  cca 1890 J. Pohlig Aktiengesellschaft Cöln, brochure about the firm with a lot of pictures and illustrations, in a worn out linen binding.
13123.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1890 A budapesti-terézvárosi VII. ker. új róm. kath. ideiglenes templom építésére és felszerelésére történt kegyes adakozások és természetbeli adományok kimutatása, pp.:20, 44x29cm
13124.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1894 Szabadalmi okirat Mönnich Emil részére.
13125.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1899 Az Új idők c. folyóirat II.kötet.  Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Kopott,kissé hibás, korabeli díszes egészvászon kötésben.
13126.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1900-1920 3 db litho angyalka és 1 db litho Mikulás, gyűrődésekkel, szakadásokkal, m: 11, 32, 34 és 41 cm
13127.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 Szarajevó, Piactér, 15x20 cm
13128.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

XIX. sz vége: Őseinket ábrázoló fametszetek, közte Árpád szivarcímke
13129.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 Magyar nóta kottája. Nemzetiszín lithográfia 26x34 cm
13130.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1900-20 Litho csipkeszentkép szép állapotban, 7x11cm
13131.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 Régi karácsonyi matricák, lithok is,  4db , különböző méretben és minőségben, cca 8x7cm és 14x5cm között
13132.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900-20 Csipkeszentkép szép állapotban, 9x5cm
13133.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft