Weiss Manfréd Csepel edény. Jelzett, zománcozott fém tálka, rajta feli... https://www.darabanth.com/hu/264-Gyorsarveres/264.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~10/Weiss-Manfred-Csepel-edeny-Jelzett-zomancozott-fem-talka-rajta-felirat-Harom-igaz-szo-Cs~II1317478
1317478
11526
264
Flea Market
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,55 EUR , 15,63 USD
Leírás: Weiss Manfréd Csepel edény. Jelzett, zománcozott fém tálka, rajta felirat: Három igaz szó: Csepel edény jó! Több helyütt sérült. d: 15 cm.
: sass_melinda