Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 162

Ezüst karlánc, Ag, nettó: 11gr., jelzett, 20cm / Silver bracelet, Ag, net. 11gr, marked, 20cm
19036.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst köldökpiercing, Ag, bruttó: 5gr., jelzett, 2db /Silver navel piercing, Ag, gross: 5gr, marked, 2pz.
19037.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst karlánc, Ag, nettó: 4,5gr., jelzett, 16cm / Silver bracelet, Ag, net. 4,5gr, marked, 16cm
19038.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst karkötő, Ag, nettó: 12,8gr., jelzett, 18cm / Silver bracelet, Ag, net. 12,8gr, marked, 18 cm
19039.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst gyűrű, Ag, bruttó: 5gr., antik fémjel , méret:53/Silver ring, Ag, gross. 5gr,antique metal sign , size: 53
19040.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst karika-fülbevaló, Ag, bruttó: 5,8gr., jelzés nélkül, d:4cm /Silver hoop earrings, Ag, gross: without hallmark, 5.8 gr., d:4cm
19041.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst gyűrű kővel, Ag, bruttó: 5gr.,  jelzett, méret:61/Silver ring with stone, Ag, gross. 5gr, marked, size: 61
19042.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst gyűrű kővel, Ag, bruttó: 6,9gr.,  jelzett, méret:53/Silver ring with stone, Ag, gross. 6,9gr, marked, size: 53
19043.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Vegyes ezüst gyűrű tétel, Ag, bruttó: 4,7gr., 3db-ból 1db jelzett/ Mixed Lot Silver ring, Ag, gross:4,7gr., 3 pieces,  1 piec with hallmark
19044.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vegyes ezüst gyűrű tétel, Ag, bruttó: 8,1gr., 4db-ból 2db jelzett/ Mixed Lot Silver ring, Ag, gross: 8,1 gr.,  4 pieces,  2 pieces with hallmark
19045.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vegyes ezüst gyűrű tétel, Ag, bruttó: 7,3gr., 3db-ból 1db jelzett, az egyik gyűrű törött/ Mixed Lot Silver ring, Ag, gross:7,3gr., 3 pieces,  1 piec with hallmark, one ring is broken
19046.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, gyűrű mérete: 64, 2 g / Silver ring
19047.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft