Tétel

Kikiáltási ár:

2 600 Ft

38

Leírás:

Ausztria DN "Bécsi Nagy Szolgálati Arany Érdemérem" zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalaggal, "FO (Friedrich Orth)" gyártói jelzéssel, adományozói dísztokban (Br.: 68,47g/0.925/61x61mm) T:1-,2 Rendkívül alacsony kikiáltási árról! Austria ND "Großes Goldenes Ehrenzeichen für Verdienste um das Land Wien" gilt, enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon, with maker's mark "FO (Friedrich Orth)", in original case (Br.: 68,47g/0.925/61x61mm) C:AU,XF Extremely low starting price!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kozár_edit