Verne Gyula: Haza Franciaországba! Gill Braltar. Franciából ford. Husz... https://www.darabanth.com/hu/262-Gyorsarveres/262.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~45/Verne-Gyula-Haza-Franciaorszagba-Gill-Braltar-Franciabol-ford-Huszar-Imre-Bp-1906-Frankl~II1299613
1299613
13918
262
Leírás: Verne Gyula: Haza Franciaországba! Gill Braltar. Franciából ford. Huszár Imre. Bp., 1906, Franklin. 259 p. Kiadói festett piros félvászonkötésben, kisebb sérüléssel, deformációval.
: vörös_iván