Aranyozott ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 5,8gr., jelzett, méret:59 /... https://www.darabanth.com/hu/260-Gyorsarveres/260.0/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~41/Aranyozott-ezust-gyuru-kovel-Ag-brutto-5-8gr-jelzett-meret59-Gold-plated-silver-ring-~II1286687
1286687
19063
260
Jewellery
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,97 EUR , 21,88 USD
Leírás: Aranyozott ezüst gyűrű kővel, Ag., bruttó: 5,8gr., jelzett, méret:59 /Gold-plated silver ring with stones, Ag, gross. 5,8gr indicated size. 59
: vörös_iván