Festmények és grafikák Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1280995
10229
260
Jelzés nélkül: Szerény várvédő. Tűzzománc, fémlap, keretben, 17×12 cm 1280148
10230
260
Jelzés nélkül: Háziállatok a vízparton. Olaj, vászon, keretben, 55×68 cm 1250196
10231
260
Jelzés nélkül: Háború lesz. Nyomat, papír, üvegezett keretben, 11×16 cm 1221617
10232
260
Jelzés nélkül: Lombos fák. Olaj, vászon, sérült, 77×92 cm 1128065
10233
260
Jelzés nélkül: Szent Imre bál február 11, plakátterv, vegyes technika, papír, 107×67 cm 1285738
10234
260
Jelzés nélkül: Gulyások a tűznél. Olaj, falemez, 35×45 cm 1266186
10235
260
Ex libris Alexandri Borbás, klisé, papír, jelzett(Józsa Károly) a klisén, 12x9 cm 1266201
10236
260
Ex libris Schmidl Grete, klisé, papír, jelzett a klisén, 12x14 cm 1284724
10237
260
6 db különféle ex libris különböző tulajdonosoktól (Kner Imre, Kner Albert, Király György, Lajtha László, stb.), klisé, papír, különböző méretben 1282031
10238
260
cca 1920-50 Összesen 5 db klf. ex libris, többnyire klisék, de van közte jelzett metszet is. Változó méretben. 1289591
10239
260
5 db ex libris: Dinnyés, Menyhárt, Toncz, Bordás (ceruzával jelzett), KB, klisék és fametszet, jelzettek a metszeten, 5×8-13×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft