1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, katonai tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon T:1- /
Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Military Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon C:AU
NMK 742.