Vértes József: Kétszáz esztendő. A Székesfehérvári Kereskedelmi Társulat története az 1712. év óta. Székesfehérvár, 1910, Klökner Péter Cs. és Kir. Udvari Könyvkereskedés, 323 p. Kiadói bibliofil aranyozott félbőr kötésben, egészoldalas és kihajtható illusztrációkkal, kisebb kopásokkal a gerincen és a borító sarkain, de alapvetően jó állapotban. Ebből a könyvből 40 külön, névreszóló díszpéldány készült, Pető Miksa példánya.