Tétel

Kikiáltási ár:

12 000 Ft

Leírás:

Danielik Nep[omuk] János: Columbus vagy Amerika fölfedezése. Második kiadás (az elsőnél sokkal ritkább). Pesten, 1857. Szent-István-Társulat (Herz János) 2 t. (címképmetszet: Colombus Kristóf portréja, Aragóniai Ferdinánd és Castiliai Isabella) + VI + [2] + 400 p. + 1 kihajtható térkép + hozzákötve: Danielik János: A történet szelleme - Történeti-bölcselmi értekezés. Pesten, 1857. Herz János.IV. + 138p. + [2]. Korabeli, szép állapotú, aranyozott félvászon kötésben, lapokon néhány folttal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor