Masaryk G. T. élete, működése és hatása. Szerk.: Darvas Sándor, Surányi Géza, Várady Aladár. Pozsony, [1930], Pocisk J. és társa. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /
In a worn out cloth binding, otherwise in good condition.