Jakabffy Elemér - Páll György: A bánsági magyarság húsz éve Romániában 1918-1938. Bp., 1939, Studium. Az egyik szerző, Jakabffy Elemér (1881-1963) politikus jogász által Balogh Jenő (1864-1953) miniszter, a dunántúli református kerület főgondnoka részére dedikált példány. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /
In a slightly worn out cloth binding, otherwise in good condition.