A M. Kir. debreceni 2-ik honvédhuszárezred története. 1869-1918. Összállította az ezred emlékbizottsága. Kiadja vitéz Radák Lajos. Bp., 1939, Hornyánszky Viktor Rt.,219 p.+LXX t.+ 1 kihajtható térképvázlattal. Magyar Királyi Udvari Könyvnyomda. Kiadói aranyozott egészvászon, a borítón a debreceni honvéd huszárezred domborított címerével, fekete-fehér fotókkal, térképvázlatokkal.
Jó állapotban! Ritka!