https://www.darabanth.com/hu/26-Nagyaukcio/26.1/Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~10282/Szekula-Terez-Szegedi-Uj-Szakacskonyv-Szeged-1892-Endrenyi-Lajos-292-p-Masodik-bovite~II1438487
1438487
12433
26
Books: Kitchen and garden
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
Szekula Teréz: Szegedi Új Szakácskönyv. Szeged, 1892, Endrényi Lajos, 292 p. Második, bÅ‘vÃtett és javÃtott kiadás. Modern félvászon kötés, az eredeti elsÅ‘ kötéstábla felhasználásával, az utolsó pár lap restaurált (,281-292 p.), pár lap restaurált, pár lap foltos.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: lapis_eperke
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m