Elise Sötl: Österreichisch-Ungarisches Universal-Kochbuch und bürgerliche küche. Temesvár, é.n. [cca 1880], Ramel und Reitzer, 1+228+VI p. Második kiadás. Magyarországi kiadású német nyelvű szakácskönyv. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel. Ritka!
Megviselt állapotban. A borítója kopott. A kötése sérült, pár lap kijár. A hátulsó védőlap belső részén korabeli német nyelvű konyhai jegyzet. Pár lapszélen javítások nyomai. A lapok foltosak, egy lap szakadt. Néhány lapon javítás nyomai. /
cca 1880 Austro-Hungarian cookbook in german language, it published in Hungary, second edition. Rare! In poor condition.