Tétel

Kikiáltási ár:

5 000 Ft

Leírás:

Fischer Fülöp: A zsidóságról szombatokra. Elmélkedések, írásmagyarázatok és értekezések az összes heti szidrákhoz. Legelső sorban zsidó családok és az érettebb zsidó ifjúság számára. Sárospatak, 1930, Fischer Lajos Könyvnyomdai Műintézete. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel. A szerző által dedikált példány.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ttg

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17