https://www.darabanth.com/hu/26-Nagyaukcio/26.1/Konyvek/Konyvek-Judaika~10310/Fischer-Fulop-A-zsidosagrol-szombatokra-Elmelkedesek-irasmagyarazatok-es-ertekezesek~II1490365
1490365
12494
26
Books: Judaica
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
Fischer Fülöp: A zsidóságról szombatokra. Elmélkedések, Ãrásmagyarázatok és értekezések az összes heti szidrákhoz. LegelsÅ‘ sorban zsidó családok és az érettebb zsidó ifjúság számára. Sárospatak, 1930, Fischer Lajos Könyvnyomdai Műintézete. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borÃtóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel. A szerzÅ‘ által dedikált példány.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ttg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m