Schnitzler Arthúr: Körbe-körbe. Bevezetéssel ellátta Bródy Sándor. Bp-Bécs, (1904), Freund Frigyes, 1 t.+224 p. Korabeli aranyozott félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, az eredeti színes, illusztrált fedőlapját bekötték, szecessziós keretlécekkel. A kritikák által pornografikusnak ítélt, botrányokat kavaró mű első magyar kiadása!