Reiner János (szerk.): Dante-emlékkönyv. Budapest, 1924, Stephaneum nyomda R.T. Sorszámozott: 330. sz. példány. Aranyozott, színezett keretlécekkel díszített fejezetkezdő lapokkal, a külső és belső címlapon színes miniatúra illusztrációval. Kiadói, színes, illusztrált kartonálásban