cca 1900 Zsolnay szecessziós ovális tál papagájokkal, porcelánfajansz. formába öntött, több fajta eozin mázzal, jelzett, formaszámmal:8850, apró kopás nyomokkal, h: 30 cm, m:15 cm / Zsolnay Art Nouveau oval bowl, slightly worn