Tétel

Katalógusszám:

12190.
Lezárult 26. Nagyaukció
Nyomtatványok

Kikiáltási ár:

30 000 Ft
81,30 EUR, 93,75 USD

Leírás:

1941 Emberek a havason forgatókönyv, írta: Nyírő József, Szőts István. Modern félvászon kötés, 126 oldal,az eredeti borítóját a bekötésnél felhasználták, ami sérült, viseltes, a modern félvászon kötés gerincén kisebb sérülés található. A forgatókönyvben a forgatáshoz köthető jegyzetek, aláhúzások, kiemelések. A filmet Nyírő József novelláiból rendezte Szőts István a Hunnia Filmgyárban, Görbe János, Szellay Alice, Ferenczi Péter, Bihari József, Makláry János szereplésével, díjnyertes, a kritikusok által elismert művészeti alkotás.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván