Gróf Andrássy Gyula (1823-1890) portréja. Rézkarc. Jelzés nélkül, Pasz... https://www.darabanth.com/hu/26-Nagyaukcio/26.1/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Metszetek~10533/Grof-Andrassy-Gyula-1823-1890-portreja-Rezkarc-Jelzes-nelkul-Paszpartuban-Uvegezett-ker~II1492284
1492284
11076
26
Engravings
Leírás: Gróf Andrássy Gyula (1823-1890) portréja. Rézkarc. Jelzés nélkül, Paszpartuban Üvegezett keretben / Etching in glazed frame. 23x28 cm
: tánczos_gábor