Nyomtatványok

Tételek száma: 367

1933 Medikus bál háziasszonyi belépő
13195.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1934 az Árverési Közlöny 15. évf. 4. rendkívüli száma (tiszteletpéldány), benne az 1934. május-júniusi (Surányi Béla hagyatékát is felvonultató)aukció részleteivel, Kissé viseltes papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13196.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1934 Haltenberger  Mihály: Czirbusz Géza és a Magyar Geografia. pp.:13, 24x16cm
13197.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1934 A Nagyasszonyunk c. újság fél évfolyama bekötve.
13198.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1935 Szegedi kis kalendárium 6. évf., kiad.: Szegedi Fiatalok Művészeti Kollégiuma
13199.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1935 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. XLVII. évfolyam. Szerkesztette: dr. Peitler Gyula. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Térképmellékletet nélkül.
13200.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1935-45 3 db kombinált vásárlásijegy-tárca, különféle utalványokkal, 2 magyar és 1 német gyűjtemény utalványokból, köztük pl. kenyérjegy, húsjegy a III. Birodalomból.
13201.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1935-42 A II. világháború előtt megjelent Színházi Életi  magazin gyermekeknek szóló "Kis Magazin" c. mellékletének szórvány számai, benne többek között eredeti SICC úr képregénnyel, mesékkel, versekkel, stb., összesen 19 db : 1935: 9., 13., 26. 37., ill. karácsonyi szám; 1936: 26. sz.; 1937: 31, 40, 44; 1938: 18-19., 38. sz.; 1939: 26., 44., 52. sz.; 1941: 4., 30. sz.; 1942: 24., 36. sz.,
13202.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1935 A Magyar Turistaegyesület kirándulásai, pp.:24, 12x8cm
13203.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1936 Gyűjtői (előfizetői) ív Dalmady Győző műveinek négykötetes kiadására. Kitöltetlen, sorszámozott.  4 l. 36x25 cm.
13204.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1936. Nagyasszony Társadalmi, Szépirodalmi és Háztartási lap. Komplett évfolyam kitéphető receptkártyákkal jó állapotú félvászon kötésben.
13205.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1936 Sporthírlap okt. 7-i száma sok érdekes cikkel, pp.:8, 47x31cm
13206.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft