1934 az Árverési Közlöny 15. évf. 4. rendkívüli száma (tiszteletpéldány), benne az 1934. május-júniusi (Surányi Béla hagyatékát is felvonultató)aukció részleteivel, Kissé viseltes papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1935 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. XLVII. évfolyam. Szerkesztette: dr. Peitler Gyula. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Térképmellékletet nélkül.
1935-45 3 db kombinált vásárlásijegy-tárca, különféle utalványokkal, 2 magyar és 1 német gyűjtemény utalványokból, köztük pl. kenyérjegy, húsjegy a III. Birodalomból.
1935-42 A II. világháború előtt megjelent Színházi Életi magazin gyermekeknek szóló "Kis Magazin" c. mellékletének szórvány számai, benne többek között eredeti SICC úr képregénnyel, mesékkel, versekkel, stb., összesen 19 db : 1935: 9., 13., 26. 37., ill. karácsonyi szám; 1936: 26. sz.; 1937: 31, 40, 44; 1938: 18-19., 38. sz.; 1939: 26., 44., 52. sz.; 1941: 4., 30. sz.; 1942: 24., 36. sz.,