Nyomtatványok

Tételek száma: 367

1926 A Magyar Nemzeti Függetlenségi Párt (Fajvédők) röplapja választási gyűlésről, melyen Gömbös Gyula is beszédet tartott. 24x16 cm.
13135.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1926 Az Országos Magyar Diáknyomorenyhítő által kiadott emléklap minta példánya, 22x28cm
13136.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1926 Testnevelési utasítás. II. rész. Komplett széria. Összesen 10 füzet: 1. Játékok, 2. Szabadgyakorlatok, 3. Atlétika, 4 Szergyakorlatok, 5 Utazás, 6a Görög-római bírkózás, 6b Ökölvívás, 6c cselgáncs. 7 Kerékpározás, 8 Sielés, 9 Céllövő sport, 10 Egyéb ágak Bp. 1926, Országos Testnevelési Tanács - Stádium. A 38-72 l. között: A Magyar Labdarúgók Szövetsége játékszabályai. Kiadói, papírborítóban és tékában
13137.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Magyar Művészet. 1926. II évf. A Szinyei Merse Pál Társaság művészeti folyóirata. Szerk. Majovszky Pál. Több száz szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói, gerincén sérült, aranyozott egészvászon-kötésben.
13138.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1926 A Szent István Akadémia Assisi Szent Ferenc halálának emlékére tartott ülésének díszes meghívója és programja
13139.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1927 Technológus Bál díszes meghívója és programja
13140.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1927-1943 A Turisták Lapja 14 száma.
13141.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1927 Német vegyiárú forgalmazó cég képes ismertető füzete, a különböző vegyi anyagok elkészítésének módjaival, benne néhány parfüm címke.  / 1929 German chemical-ware company. Picture booklet with advertising. 264p. + XII.
13142.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1927-1928. Útitervek - Magyar Királyi Államvasutak kiadványa. I.B.U.SZ. Budapest. 134 p. Aranyozott papírkötésben.
13143.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Diárium azaz előjegyzési naptár az 1928-ik esztendőre. Bp., 1927, KMENy. 160 p. Kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13144.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1928 Meghívó Regnum Marianum Szövetség báljára. 25,5x18,5 cm.
13145.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1928 Meghívó a budapesti könyvkötők, szíjgyártók, nyergesek, bőröndösök, bőrdíszművesek, kesztyűsök, kötszerészek, orvosi műszerészek, dobozgyártók, ostorkészítők, tokkészítők és tímárok ipartestületének jelmezbálkára a Szent Gellért Szállóba. 25x18,5 cm.
13146.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft