Nyomtatványok Tételek száma: 367
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1278434
13135
259
Printed Materials
1926 A Magyar Nemzeti Függetlenségi Párt (Fajvédők) röplapja választási gyűlésről, melyen Gömbös Gyula is beszédet tartott. 24x16 cm. 1276831
13136
259
Printed Materials
1926 Az Országos Magyar Diáknyomorenyhítő által kiadott emléklap minta példánya, 22x28cm 1198271
13137
259
Printed Materials
1926 Testnevelési utasítás. II. rész. Komplett széria. Összesen 10 füzet: 1. Játékok, 2. Szabadgyakorlatok, 3. Atlétika, 4 Szergyakorlatok, 5 Utazás, 6a Görög-római bírkózás, 6b Ökölvívás, 6c cselgáncs. 7 Kerékpározás, 8 Sielés, 9 Céllövő sport, 10 Egyéb ágak Bp. 1926, Országos Testnevelési Tanács - Stádium. A 38-72 l. között: A Magyar Labdarúgók Szövetsége játékszabályai. Kiadói, papírborítóban és tékában 1272867
13138
259
Printed Materials
Magyar Művészet. 1926. II évf. A Szinyei Merse Pál Társaság művészeti folyóirata. Szerk. Majovszky Pál. Több száz szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói, gerincén sérült, aranyozott egészvászon-kötésben. 855744
13139
259
Printed Materials
1926 A Szent István Akadémia Assisi Szent Ferenc halálának emlékére tartott ülésének díszes meghívója és programja 1245030
13140
259
Printed Materials
1927 Technológus Bál díszes meghívója és programja 1263321
13141
259
Printed Materials
1927-1943 A Turisták Lapja 14 száma. 1241470
13142
259
Printed Materials
1927 Német vegyiárú forgalmazó cég képes ismertető füzete, a különböző vegyi anyagok elkészítésének módjaival, benne néhány parfüm címke. / 1929 German chemical-ware company. Picture booklet with advertising. 264p. + XII. 1259441
13143
259
Printed Materials
1927-1928. Útitervek - Magyar Királyi Államvasutak kiadványa. I.B.U.SZ. Budapest. 134 p. Aranyozott papírkötésben. 1258759
13144
259
Printed Materials
Diárium azaz előjegyzési naptár az 1928-ik esztendőre. Bp., 1927, KMENy. 160 p. Kiadói papírborítóban. Jó állapotban. 1278493
13145
259
Printed Materials
1928 Meghívó Regnum Marianum Szövetség báljára. 25,5x18,5 cm. 1279120
13146
259
Printed Materials
1928 Meghívó a budapesti könyvkötők, szíjgyártók, nyergesek, bőröndösök, bőrdíszművesek, kesztyűsök, kötszerészek, orvosi műszerészek, dobozgyártók, ostorkészítők, tokkészítők és tímárok ipartestületének jelmezbálkára a Szent Gellért Szállóba. 25x18,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft