1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br ... https://www.darabanth.com/hu/258-Gyorsarveres/258.0/Numizmatika/Militaria~400015/1913-Mozgositasi-Kereszt-1912-1913-as-Emlekkereszt-aranyozott-Br-kituntetes-mellszalag-nC3~II1265326
1265326
31144
258
Military
Numizmatika
Leírás: 1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, aranyozás lekopott + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:3,2-
Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration without ribbon, gilding worn + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" zinc decoration without ribbon C:F,VF
NMK 275, 418.
: ttg