Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 158
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1238174
19144
258
Jewellery
Ezüst kulcstartó, jelzett, Ag., 32,8gr./ Silver key ring, marked, Ag. 32,8gr./ Silver key ring, marked, Ag. 32,8gr. 1256832
19145
258
11000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca, szintetikus kő berakásokkal, fém béléssel, "Sz. K." monogrammal, jelzett, 10,5×7,5×1,5 cm, br. 97,5 g 1271367
19146
258
Jewellery
1847 Antik ezüst (Ag.) fűszertartó, jelzett, 9×6,5 cm, nettó 60,4 g 1267213
19147
258
Jewellery
Ezüst kagylós peremű tálka, Ag., 16,9gr., jelzett, d:9cm / Silver, shell-rimmed bowl, Ag, 16,9gr, marked, d: 9cm 1267215
19148
258
Jewellery
Ezüst, rózsás kanál és villa, Ag., 29,1gr., jelzett, 12cm /Silver spoons and forks, Ag. 29,1gr., Signed, 12cm 1267524
19149
258
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tál, jelzett, díszített peremmel, 22×14 cm nettó:215 g 1266265
19150
258
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel díszített, jelzett, méret: 56, br: 12g 1266342
19151
258
Jewellery
Ezsüst(Ag) nyaklánc fülbevalóval, jelzett, h: 45 cm, br: 26,6 g 1266326
19152
258
Jewellery
Kis ezüst(Ag) szett: fülbevaló, függő, gyűrű(méret: 56), jelzett, br: 8,4 g 1153845
19153
258
Jewellery
Fonott mintájú ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, h: 28,9 g 1256662
19154
258
Jewellery
Dávid csillagos ezüst tálka héber felirattal, Ag., 108gr.,jelzés nélkül, kis horpadással, 3,5x15cm/ Star of David Silver Bowl with Hebrew inscription, Ag., 108gr., without hallmark, 3,5x15cm 1255662
19155
258
Jewellery
Aranyozott ezüst kiskanalak eredeti díszdobozban WMF jelzéssel, Ag., 72gr., jelzett, 11cm/ Gold-plated silver gift box small spoons original WMF indication, Ag., 72gr., Signed, 11cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft