Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 158

Ezüst kulcstartó, jelzett, Ag., 32,8gr./ Silver key ring, marked, Ag. 32,8gr./ Silver key ring, marked, Ag. 32,8gr.
19144.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9

Ezüst (Ag.) cigarettatárca, szintetikus kő berakásokkal, fém béléssel, "Sz. K." monogrammal, jelzett, 10,5×7,5×1,5 cm, br. 97,5 g
19145.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

1847 Antik ezüst (Ag.) fűszertartó, jelzett, 9×6,5 cm, nettó 60,4 g
19146.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst kagylós peremű tálka, Ag., 16,9gr., jelzett, d:9cm / Silver, shell-rimmed bowl, Ag, 16,9gr, marked, d: 9cm
19147.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst, rózsás kanál és villa, Ag., 29,1gr., jelzett, 12cm /Silver spoons and forks, Ag. 29,1gr., Signed, 12cm
19148.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst  (Ag.) tál, jelzett, díszített peremmel, 22×14 cm nettó:215 g
19149.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel díszített, jelzett, méret:  56,  br: 12g
19150.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10

Ezsüst(Ag) nyaklánc fülbevalóval, jelzett, h: 45 cm,  br: 26,6 g
19151.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19

Kis ezüst(Ag) szett: fülbevaló, függő, gyűrű(méret: 56), jelzett, br: 8,4 g
19152.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
26

Fonott mintájú ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, h: 28,9 g
19153.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Dávid csillagos ezüst tálka héber felirattal, Ag., 108gr.,jelzés nélkül, kis horpadással, 3,5x15cm/ Star of David Silver Bowl with Hebrew inscription, Ag., 108gr., without hallmark,  3,5x15cm
19154.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
35

Aranyozott ezüst kiskanalak eredeti díszdobozban WMF jelzéssel, Ag., 72gr., jelzett, 11cm/ Gold-plated silver gift box small spoons original WMF indication, Ag., 72gr., Signed, 11cm
19155.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft