Üvegtárgyak Tételek száma: 58
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1267091
11225
258
9500
Glass-objects
Talpas díszváza, több rétegű, jelzés nélkül, hibátlan, m:27 cm 1269492
11226
258
3800
Glass-objects
Kék üvegek különféle méretben, hibátlanok, 16cm és 32cm között 1226453
11227
258
Glass-objects
2 db dekoratív üveg kiöntő dugóval, jelzés nélkül, a dugók csorbákkal, különböző méretben 1265376
11228
258
Glass-objects
Kecskeméti emlék üvegpohár, 9x6cm 1255615
11229
258
Glass-objects
Ágaskodó üveg lovacska, jelzés nélkül, hibátlan, cca 10x10cm 1227680
11230
258
Glass-objects
Dekoratív hámozott üvegváza, "R Z" monogrammal, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm 1230449
11231
258
Glass-objects
4 db dekoratív üveg tintatartó, apró kopásnyomokkal, az egyik sérült, különböző méretben 1230178
11232
258
Glass-objects
Tájképes mintával díszített, homokfújt üvegpoharak, 4 db, hibátlanok, m: 12 cm, d: 8 cm 1238145
11233
258
Glass-objects
Vegyes üveg tétel: 2 db metszett üvegváza, jelzés nélkül, csorbákkal, m: 20,5 cm + dekoratív, színes üveg fiola dugóval, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm 1238094
11234
258
Glass-objects
Díszes fémtalpas hullámos festett üveg kínáló, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 31 cm, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft