Varga Ottó: Aradi vértanúk albuma. Bp., é.n., Lampel R. Kiadói aranyo... https://www.darabanth.com/hu/257-Gyorsarveres/257.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~32/Varga-Otto-Aradi-vertanuk-albuma-Bp-en--Lampel-R-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kote~II1262443
1262443
13438
257
Books: History
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,68 EUR , 25,00 USD
Leírás: Varga Ottó: Aradi vértanúk albuma. Bp., é.n., Lampel R. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, illusztrált, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
: sass_melinda