https://www.darabanth.com/hu/257-Gyorsarveres/257.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~32/Szalay-Jozsef-Baroti-Lajos-A-magyar-nemzet-tortenete-I-IV-kot-Bp-1895-1898-Lampel-Gazdag~II1263097
1263097
13440
257
Books: History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
LeÃrás:
Szalay József-Baróti Lajos: A magyar nemzet története. I-IV. köt. Bp. 1895-1898, Lampel. Gazdag képanyaggal. Korabeli, aranyozott félvászonkötésben, változó állapotban. A könyvkötői félvászon a legtöbb esetben belül meglazult, elengedett, ezért nem tapad a könyvtesthez megfelelően. Két kötetnél a külső gerincvászon is felszakadt.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m