Órák Tételek száma: 14
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1264073
11204
257
Watches
cca 1960 Szögletes formájú férfi Doxa karóra ezüst tokkal, szíjjal. Működik. / Silver case Doxa. Works. 1264037
11205
257
Watches
Aranyozott, régi mechanikus zsebóra E jelzéssel, hátlap nehezen nyílik, működik, d: 5 cm 1240521
11206
257
Watches
Doxa zsebóra, fém, jelzett, működik, d:5cm 1223491
11207
257
Watches
cca 1960 Doxa antimagnetic karóra, szép számlappal, kis repedéssel az üvegen, régi bőrszíjjal, működő, jó állapotban 1262102
11208
257
Watches
La terrasse ezüst (Ag.) fedeles zsebóra, sérült számlappal nem működik, jelzett, br. 108 g 1230055
11209
257
Watches
Seiko Hi-Beat 21 női karóra, naptáras, jelzett, működik, fém szíjjal 1107140
11210
257
14000
Watches
EMHA márkajelzésű, szép kivitelű, art deco mintájú zsebóra, 20 mikron aranyozással, hozzá való zsebóralánccal / Vitage style pocket watch 1260341
11211
257
Watches
Art deco stílusú Doxa zsebóra lánccal, működik, cserélt, plexi óraüveggel, saját dobozában 1163886
11212
257
14000
Watches
Aranyozott, szarvas-, ill. autómotívummal díszített duplafedelű zsebóra, a számlapján hajszálrepedésekkel, lánccal, működik 1240227
11213
257
Watches
Gustav Becker antik asztali óra, hiányos, nem működik, festett porcelán számlappal, 2448 sorszámmal, m:29 cm 1248431
11214
257
Watches
Antik asztali óraház, mázas kerámia, apró lepattanásokkal, 26×20 cm 1263279
11215
257
Watches
Elefántos asztali óra, tisztításra szorul, 19×17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft