Dr. Hankó Vilmos: Házi kincstár. Sok száz titkos szer. Hasznos tudnivalók a háztartás, gazdaság, egészségtan, ipar s a mindennapi élet stb. Második, tetemesen bővített kiadás. Bp., 1895, Lampel Róbert. Kiadói, kopottas, gerincén sérült vászonkötésben, néhány lap sérült.