Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 9

Miniatűrkönyvek Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből. Miskolc, 1984. Kiadói műbőr kötés, fedelén plakettel, 1. számozott példány, újszerű állapotban.
14163.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Halhatatlan szerelem. Bp., 1978. Minikönyv, készült 300 példányban, kiadói aranyozott műbőr kötés. Gerinc sarkainál kopott.
14164.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Marx-Engels: A Kommunista Párt kiáltványa. Bp., 1971, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. Méret: 2,4x2 cm
14165.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

14166.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
14167.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1971-1972. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó, 313. számozott példány. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
14168.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

14169.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

B. Fábri Magda: Antifasiszta plakátok. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, 257. sorszámozott példány, készült 1200 példányban. Díszes műbőr kötésben, jó állapotban.
14170.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20 db különféle minikönyv, főleg helytörténeti és munkásmozgalmi témákban, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban
14171.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft