Nagy jelzéssel: Szarvas. Olaj, vászon, sérült vászon, sérült antik ker... https://www.darabanth.com/hu/255-Gyorsarveres/255.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~600049/Nagy-jelzessel-Szarvas-Olaj-vaszon-serult-vaszon-serult-antik-keretben-48C39767-cm~II1190122
1190122
10176
255
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,13 EUR , 9,38 USD
Leírás: Nagy jelzéssel: Szarvas. Olaj, vászon, sérült vászon, sérült antik keretben, 48×67 cm