Könyvek: Utazás, városok Tételek száma: 80
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1177519
13286
253
Books: Travelling, cities
Míves Ottó: Kismaros község története. Kismaros, 1974. 134p. Sok képpel, aranyozott műbőr kötésben. Kis példányszámú kiadvány 1230921
13287
253
Books: Travelling, cities
Cserey Éva, Fülep Ferenc: Nagytétény műemlékei. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadó vállalata. Kiadói papír kötésben. 1230878
13288
253
Books: Travelling, cities
Heitler László, Szalay Antal: Pápa. 1982, Veszprém Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papír kötésben. 919002
13289
253
Books: Travelling, cities
Magyarország helységnévtára 1944. Bp., 1944, Hornyánszky Viktor. Vászonkötésben, Szeleczky Gyula possessori bélyegzőjével, javított boríatóval 1057806
13290
253
Books: Travelling, cities
Tarr László: Lake Balaton. Hugary in pictures. La Hongrie par l'image. Le lac Balaton. Budapest, 1964, Corvina. Illusztrált kiadói karton kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban. 1225071
13291
253
Books: Travelling, cities
Eötvös Károly:A balatoni utazás vége. Bp., 1905, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben 1147311
13292
253
Books: Travelling, cities
Vitéz András dr., Pap Miklós et alii (szerk.): Budapest. Útikönyvek. Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben. 975365
13293
253
Books: Travelling, cities
Gyimesi Endre: Zalai életrajzi kislexikon. Zalaegerszeg, 1994, Zala Megyei Önkormányzati Közgyűlés. Kiadói papír kötésben. Jó állapotú. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft