Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 69

Galtier- Boissiere, Jean: Larousse Medical Illustre. 2462 gravurs (dont 22 cartes) 78 tableaux synoptiques. 33 planches et 2 cartes en couleurs. 26- en-tetes artistiques. 1 planche decoupee.(anatomie du corps humain) Paris. 1912. Librairie Larusse. Félbőr kötésben, sok illusztrációval, jó állapotban / In Half leather binding in condition.
13466.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Bp., 1947, Posner Grafikai Műintézet Rt. Viseltes papírkötésben, megviselt állapotú papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13467.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13468.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ekker László dr., Mahrer Ida:Gyógyszerészi chemia anorganikus rész. Bp., 1908, "Pátria". Kiadói papír kötésben.
13469.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lenhossék Mihály: Az ember helye a természetben. Bp., 1921. Franklin. Kissé sérült egészvászon kötésben.
13470.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13471.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13472.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13473.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13474.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Helmholtz, H.: Népszerű tudományos előadások. Bp., 1874, Királyi Magyar Természettudományi Társulat (A Kir. Magyar Természettudományi Társulat Könyvkiadó Vállalata 6.). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13475.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Tiscler János: Kozmetika. III. kötet Magyar Drogista Szakkönyvek. Bp., 1935, A Drogista Közlöny kiadása. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
13476.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13477.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft