https://www.darabanth.com/hu/253-Gyorsarveres/253.0/Konyvek-terkepek-nyomtatvanyok/Konyvek-Tudomany-es-technika~400023/Helmholtz-H-Nepszeru-tudomanyos-eloadasok-Bp-1874-Kiralyi-Magyar-Termeszettudomanyi-T~II1224971
1224971
13475
253
3400
Books: Science and technology
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
LeÃrás:
Helmholtz, H.: Népszerű tudományos előadások. Bp., 1874, Királyi Magyar Természettudományi Társulat (A Kir. Magyar Természettudományi Társulat Könyvkiadó Vállalata 6.). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m