Receptkönyv üzemi vendéglátó konyhák részére. Belkereskedelmi Miniszté... https://www.darabanth.com/hu/253-Gyorsarveres/253.0/Konyvek-terkepek-nyomtatvanyok/Konyvek-Konyha-es-kert~400018/Receptkonyv-uzemi-vendeglato-konyhak-reszere-Belkereskedelmi-Miniszterium-Vendeglato-FC5~II1228045
1228045
13428
253
Books: Kitchen and garden
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,71 EUR , 3,13 USD
Leírás: Receptkönyv üzemi vendéglátó konyhák részére. Belkereskedelmi Minisztérium Vendéglátó Főigazgatóság kiadványa. Bp., 1961, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
: vörös_iván