Aranyozott ezüst pancer karlánc, jelzett, Ag.,3,1gr, 19cm/ Gold-plated... https://www.darabanth.com/hu/253-Gyorsarveres/253.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~400034/Aranyozott-ezust-pancer-karlanc-jelzett-Ag-3-1gr-19cm-Gold-plated-silver-flat-link-bracelet-~II1228176
1228176
19003
253
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst pancer karlánc, jelzett, Ag.,3,1gr, 19cm/ Gold-plated silver flat link bracelet, marked, Ag. 3,1gr, 19cm
: vörös_iván