Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 20
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1222992
11019
253
Antique
Antik barokk stílusú kaspó, spiáter (sérült), pótolt fém betéttel, 45×21 cm, m:23 cm 1224707
11020
253
Antique
Ezüst(Ag) tetejű és foglalatú üveg cukorszóró rózsamintával, jelzett, m: 13 cm, ezüst súlya: 25,7 g 1226968
11021
253
Antique
Különleges kávédaráló. Nagyméretű réz szerkezet, az oldalfalak tükörből, gazdag díszítéssel, lábakkal. (A tükröket be kell ragasztani, de szép állapotban) / Large ornamented coffe grinder 18x29 cm 1226981
11022
253
Antique
XIX. sz. Koronás-sasos díszítésű bronz gyertyatartó / Bronze candle holder with Russian? eagle 18 cm 1226326
11023
253
Antique
Antik növény- és állatnmotívumos festett cserép váza, jelzés nélkül, fa talapzattal, kopásnyomokkal, sérülésekkel, m: 35 cm 1226310
11024
253
Antique
Növénymotívummal díszített ezüst fejű sétabot "V. J. [1]909 II/20." felirattal, jelzett, védőhuzattal, m: 91,5 cm 1227152
11025
253
70000
Antique
Zománcozott, gazdagon díszített filigrán, aranyozott ezüst (Ag.) szovjet egyszemélyes készlet: csésze (d: 7cm) + alj (d: 11 cm) + mokkás kanál + cukortartó (d: 8,5 cm), jelzettek, kopásnyomokkal, összesen br 249 g 1224069
11026
253
Antique
2 db antik afrikai, feltehetőleg etióp használati tárgy. Bőr tartó, valamint csont és fém rátétes asztali tartó / Antique African, probably Ethiopian artifacts, made of leather, bone and metal 9x10 cm, 12 cm 1228422
11029
253
Antique
cca 19. század, keleti motívumos, kakassal díszített lámpatartó(?), bronz, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, hiányos, m: 38 cm / cca 19th century, Antique lampstand(?) with Oriental motifs, decorated with rooster, bronze, with small wearings, h: 38 cm 1224712
11030
253
Antique
Antik fajansz tányér, kézzel festett, apró máz hibával, jelzett (LPH), fém fülekkel, 25×33 cm 1212890
11031
253
Antique
Argentor historizáló díszkosár, ezüstözött alpakka, jelzett (OX.), eredeti üveggel, kis csorbával, 14×28 cm, m:9 cm 984186
11032
253
14000
Antique
Maksymets Viktor: Díszesen faragott fém kapcsos táska farkasos fogantyúval, pácolt hársfa, jelzett, 55×35×5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft